2. el raf alanlar

İkinci el raf sistemleri, ikinci el raf

Etrafımızdaki her dükkânda bulunan çeşitli raf sistemleri var ve biz evlerimizde de farklı boyutlarda kullanıyoruz. Rafları evde kitaplarımızı koymak için kullanırız genelde dışarda ise market reyonlarında kütüphanelerde depolarda ürünleri sergilemek ve düzenli biçimde saklamak için kullanıldığını görüyoruz. İkinci el raf sistemleri alacaksanız piyasada bulabileceğiniz yerler hurdacılardır.

Kullanmadığımız rafları ya da eskiyen artık hurdaya çıkan rafları sakın çöpe atmayın bunları değerlendirmek mümkün. Hurdacıların aldığı 2.el raf sistemleri gerekli dönüşümü yapılarak yeniden isteyenlere satılmaktadır. Bu raflarınızı atmak istiyorsanız kolayca elinizden çıkarabilirsiniz bu işi yapan hurdacılara söylediğinizde evinize kadar gelip rafınızı söküp size ücretini verirler.

Hurdacıların alım satım yaptığı ikinci el raf sistemleri çoğunlukla demir olanlarıdır. Hurdacılarda bulabileceğiniz raf sistemleri çeşitleri hafif hizmet rafı, ağır yük rafı, çelik raf, yapı marketi rafı, soğuk hava depo rafları, oto market raf sistemlerinden oluşur. Elinizde bulunan bütün metal hurdaları, elektronik hurdaları, kâğıt hurdaları ve diğer atıl durumdaki hurda ürünleriniz için hurdacılarla iletişime geçin.

Bir önceki yazımız olan Raf çeşitleri başlıklı makalemizde ikinci el raf çeşitleri, Raf çeşitleri ve raf modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.