Raf çeşitleri

raf çeşitleri, raf modelleri, ikinci el raf çeşitleri

Uygulama alanları ve ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik gösteren raf çeşitleri farklı modelleriyle gerek ürün depolamada gerekse evrak, dosya vs. gibi klasörlerin saklanmasında yer tasarrufu sağlayarak daha geniş ve düzenli bir alanda çalışma olanağını sizlere sunmaktadır. Kompakt arşiv sistemleri olarak tercih edeceğiniz raf çeşitleri dilediğiniz yere kolayca taşınarak dosyalarınızın bir düzen dahilinde olmasına yardımcı olacaktır. Her sektörde rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürünler olarak raf çeşitleri uygulama alanlarında büyük kolaylık sağlayacaktır.

Endüstriyel alanlarda sıkma tercih edilen raf çeşitleri arasında çelik raflar, depo rafları, ağır yük rafları kolay istifleme imkanını beraberinde getirmektedir. Ayrıca küçük işletmelerin de pratik kullanımına uygun olarak oto market rafları ve yapı market rafları ürün yerleştirme için ideal bir çözüm olacaktır. Kullanım olanağı olarak geniş bir yelpazede müşterilerine hitap edebilen raf çeşitleri soğuk hava depolarında da kullanılabilmektedir. Büyüklüğü, ebatları ve taşıma kapasitesi değişkenlik gösteren raf modelleri büyük ölçüde işletme ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Ayrıca dilerseniz işletmenizin kurulum aşamasında ikinci el raf çeşitlerini de tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İkinci el raf sistemleri başlıklı makalemizde 2. El Raf Sistemleri, ikinci El Raf ve İkinci el raf sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.