Yapı Market 2. El Çelik Raf

yapı market rafları, ikinci el yapı market rafı, ikinci el çelik raf

Yapı marketlerde en çok tercih edilen raf sistemleri arasında, elbette ki metal raflar yer alıyor. Metal raflar, genel olarak mukavemeti yüksek olan çelik standartlarına uygun malzemelerden üretilmektedir. Dayanımları yüksek olması ile birlikte dışarıdan gelen darbelere karşı daha sağlam bir duruş sergilemektedir. Tabi ki bu mukavemetin yüksek olması daha çok sanayide, atölye de ve bunun yanı sıra fabrikalarda kullanılan raflara daha uzun süreli bir kullanım imkânı sağlamaktadır. Bununla birlikte yapı market için tercih edilecek olan 2.el raf modellerinin, dikme çeliklerinde yer alan kanallarda raf yüksekliklerini ayarlama imkânı sunmasından dolayı oldukça fazla tercih ediliyor.yapı market rafları, ikinci el yapı market rafı, ikinci el çelik raf

Daha ekonomik

Elbette ki hizmet vereceğiniz sektör için daha ekonomik bir hazırlık yapmanız, iş hayatınızda sizlere kolaylık sağlayacaktır. Bundan dolayı kuracağınız raf sistemlerinin daha ekonomik olmasını istiyorsanız, 2.el raf sistemlerine göz atmanız gerekiyor. En ekonomik ürünler için web adresimiz üzerinden destek almanız mümkün olurken, çelik rafların yanı sıra yine alüminyum raflar ve galvanizli çelik raflara da göz atabilirsiniz. Ek olarak ahşap raflar hakkında bilgiler şöyledir.

MDF ve sunta raf modelleri

Her hangi bir fabrika, sanayi bölgesi ya da yapı market için tercih edilmeyecek, şık ve modern görünüme sahip olması gerekiyorsa, 2.el raf sistemleri arasında, MDF ve suntalam istekleri karşılayabilecektir. MDF raflar sunta raflara göre her ne kadar ağır olsa da, mukavemeti daha yüksek ve daha uzun kullanım ömrüne sahip olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kullanım Alanlarına Göre Raf Sistemleri başlıklı makalemizde ikinci el raf çeşitleri, kullanım alanlarına göre raflar ve Raf Sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.